Korxona vа tashkilotlar diqqatiga eʼlon
Бутунжаҳон Соғлиқни сақлаш ташкилоти томонидан коронавирус пандемияси (COVID-19) эълон қилишини муносабати билан бугунги кунда республикамиз ҳудудида ушбу хавли инфекция кенг тарқалиб кетишини олдини олиш бўйича кенг қамровли ишлар амалга оширилмоқда.
Ушбу ҳавли вируснинг ахоли ўртасида яқин масофадан мулоқот, қўл бериб саломлашиш ва хат-хужжатлар алмашиш орқали тарқалиш холатларига йўл қўймаслик мақсадида 2020 йил 1 апрелдан “DORI VOSITALARI, TIBBIY BUYUMLAR VA TIBBIY TEXNIKA EKSPERTIZASI VA STANDARTLASHTIRISH DAVLAT MARKAZI” DAVLAT UNITAR KORXONASI кейиги ўринда – “DAVLAT MARKAZI” DUK юборилаётган мурожаатлар, хат-хабарлар, хужжатлар, ва фаолиятига оид барча ёзишмалар - Е-хат электрон ахборот алмашинуви тизими farmkomitet@exat.uz ва farmkomitet@minzdrav.uzэлектрон почта орқали қабул қилинади “DAVLAT MARKAZI” DUK хизматларини кўрсатишда қисман масофадан туриб ишлаш тизимига ўтади.
“DAVLAT MARKAZI” DUK ходимлар ҳавфсизлигини таъминлаш мақсадида намуналарни танлаб олиш ҳамда тиббий техникани ўрнатилган жойда синовларни ўтказиш тўхтатилади.
“DAVLAT MARKAZI” DUK томонидан кўрсатиладиган қолган барча хизматлар узлуксиз амалга оширилади.
Мурожаатлар ва аризалар бўйича саволлар юзасидан қуйидаги телефон рақамлар орқали боғланишингиз мумкун:
Butunjahon Sogʼliqni saqlash tashkiloti tomonidan koronavirus pandemiyasi (COVID-19) eʼlon qilishini munosabati bilan bugungi kunda respublikamiz hududida ushbu xavli infektsiya keng tarqalib ketishini oldini olish boʼyicha keng qamrovli ishlar amalga oshirilmoqda.
Ushbu havli virusning axoli oʼrtasida yaqin masofadan muloqot, qoʼl berib salomlashish va xat-xujjatlar almashish orqali tarqalish xolatlariga yoʼl qoʼymaslik maqsadida 2020 yil 1 apreldan “DORI VOSITALARI, TIBBIY BUYUMLAR VA TIBBIY TEXNIKA EKSPERTIZASI VA STANDARTLASHTIRISH DAVLAT MARKAZI” DAVLAT UNITAR KORXONASI keyigi oʼrinda – “DAVLAT MARKAZI” DUK yuborilayotgan murojaatlar, xat-xabarlar, xujjatlar, va faoliyatiga oid barcha yozishmalar - Ye-xat elektron axborot almashinuvi tizimi farmkomitet@exat.uz va farmkomitet@minzdrav.uz - elektron pochta orqali qabul qilinadi “DAVLAT MARKAZI” DUK xizmatlarini koʼrsatishda qisman masofadan turib ishlash tizimiga oʼtadi.
“DAVLAT MARKAZI” DUK xodimlar havfsizligini taʼminlash maqsadida namunalarni tanlab olish hamda tibbiy texnikani oʼrnatilgan joyda sinovlarni oʼtkazish toʼxtatiladi.
“DAVLAT MARKAZI” DUK tomonidan koʼrsatiladigan qolgan barcha xizmatlar uzluksiz amalga oshiriladi.
Murojaatlar va arizalar boʼyicha savollar yuzasidan quyidagi telefon raqamlar orqali bogʼlanishingiz mumkun:
Butunjahon Sog‘liqni saqlash tashkiloti tomonidan koronavirus pandemiyasi (COVID-19) eʼlon qilishini munosabati bilan bugungi kunda respublikamiz hududida ushbu xavli infeksiya keng tarqalib ketishini oldini olish bo‘yicha keng qamrovli ishlar amalga oshirilmoqda.
Ushbu havli virusning axoli o‘rtasida yaqin masofadan muloqot, qo‘l berib salomlashish va xat-xujjatlar almashish orqali tarqalish xolatlariga yo‘l qo‘ymaslik maqsadida 2020 yil 1 apreldan “DORI VOSITALARI, TIBBIY BUYUMLAR VA TIBBIY TEXNIKA EKSPERTIZASI VA STANDARTLASHTIRISH DAVLAT MARKAZI” DAVLAT UNITAR KORXONASI keyigi o‘rinda – “DAVLAT MARKAZI” DUK yuborilayotgan murojaatlar, xat-xabarlar, xujjatlar, va faoliyatiga oid barcha yozishmalar - E-xat elektron axborot almashinuvi tizimi farmkomitet@exat.uz va farmkomitet@minzdrav.uz - elektron pochta orqali qabul qilinadi “DAVLAT MARKAZI” DUK xizmatlarini ko‘rsatishda qisman masofadan turib ishlash tizimiga o‘tadi.
“DAVLAT MARKAZI” DUK xodimlar havfsizligini taʼminlash maqsadida namunalarni tanlab olish hamda tibbiy texnikani o‘rnatilgan joyda sinovlarni o‘tkazish to‘xtatiladi.
“DAVLAT MARKAZI” DUK tomonidan ko‘rsatiladigan qolgan barcha xizmatlar uzluksiz amalga oshiriladi.
Murojaatlar va arizalar bo‘yicha savollar yuzasidan quyidagi telefon raqamlar orqali bog‘lanishingiz mumkun:
Devonxona
71 242-48-93 (ichki 131)
Murojaatlar bilan ishlash va ijro nazorati bo‘limi
(ichki 140)
Qabulxona
71 249-47-93 (ichki 102)
“DAVLAT MARKAZI” DUK yuzaga kelgan sanitariya-epidemiologik vaziyatni to‘g‘ri qabul qilishingiz hamda maʼsuliyat bilan yondoshishingizni so‘raymiz.
“DAVLAT MARKAZI” DUK yuzaga kelgan sanitariya-epidemiologik vaziyatni toʼgʼri qabul qilishingiz hamda maʼsuliyat bilan yondoshishingizni soʼraymiz.

Объявление вниманию предприятий и организаций
В связи с объявлением Всемирной организацией здравоохранения пандемии коронавируса (COVID-19) сегодня проводится масштабная работа по предотвращению распространения этой опасной инфекции в стране.
В целях предотвращения распространения вируса через тесное общение, рукопожатия и обмен письмами между населением, с 1 апреля 2020 г. «НАРКОТИКИ, МЕДИЦИНСКИЕ ИЗДЕЛИЯ И МЕДИЦИНСКОЕ ТЕХНИЧЕСКОЕ ОБСЛЕДОВАНИЕ» Все заявки, письма, документы и переписка, относящиеся к Деятельность ГУП «МАРКАЗИ» - Электронная система обмена информацией по электронной почте farmkomitet@exat.uz и farmkomitet@minzdrav.uz - принимается по электронной почте Частично при предоставлении услуг ГУП «ДАВЛАТ МАРКАЗИ» на удаленную операционную систему.
В целях обеспечения безопасности сотрудников ГУП «ДАВЛАТ МАРКАЗИ» отбор образцов и испытания медицинской техники на месте установки будут приостановлены.
Все остальные услуги, предоставляемые ГУП «ДАВЛАТ МАРКАЗИ», предоставляются без перебоев.
Если у вас есть вопросы по приложениям и приложениям, обращайтесь:
В связи с объявлением Всемирной организацией здравоохранения пандемии коронавируса (COVID-19) проводится большая работа по предотвращению распространения этой опасной инфекции в стране.
В целях предотвращения распространения вируса путем тесного общения, рукопожатий и обмена письмами между населением, с 1 апреля 2020 года «ИССЛЕДОВАНИЕ И СТАНДАРТИЗАЦИЯ ЛЕКАРСТВ, МЕДИЦИНСКИХ ИЗДЕЛИЙ И МЕДИЦИНСКОГО ОБОРУДОВАНИЯ» на очереди ГОСУДАРСТВЕННОЕ УНИТАРНОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ - все обращения, переписка, документы и корреспонденция, связанные с деятельностью ГУП «ДАВЛАТ МАРКАЗИ» - электронная почта в системе электронного обмена информацией farmkomitet@exat.uz и farmkomitet@minzdrav.uz - по электронной почте При оказании услуг ГУП «ДАВЛАТ МАРКАЗИ» »будет частично переведена на систему удаленного управления.
В целях обеспечения безопасности сотрудников ГУП «Государственный центр» отбор образцов и испытания медицинской техники на месте будут приостановлены.
Если у вас есть вопросы по приложению, свяжитесь с нами по следующим телефонам:
Офис
71 242-48-93 (доб.131)
Департамент апелляций и правоприменения
(внутренний 140)
Прием
71 249-47-93 (доб.102)
Просим Вас учитывать санитарно-эпидемиологическую ситуацию и ответственно подходить к ситуации в Государственном центре.